İnsan Kaynakları

Kuruluşumuzdan bugüne bütün başarılarımızda en büyük rolü üstlenen çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor ve çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizin saygı ve sevgi temelleri üzerinde olmasına önem veriyoruz. Atlas Group olarak bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri katma ve gelişimlerine katkı sağlayarak, uzun yıllar beraber çalışma ilkesini benimsiyoruz. Çalışanlarımız arasında ayrım ve değerlendirme yapmadan herkese kendini geliştirme imkanı tanıyoruz. En gelişmiş teknolojileri takip eden ve kullanabilen, ekip ve dayanışma ruhuna sahip, enerjik, katılımcı, sürekli öğrenme ve gelişime açık ekibimizle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Atlas Group’ a katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği yetkinliklere uygun olup olmadığı objektif, güvenilir ve geçerli bir yöntemle tespit edilmektedir. Hiç bir ayrım ve ayrıcalık yapılmadan adaylara eşit fırsat verilerek seçimler yapılmaktadır.

Hedeflerimize ulaşmada, Atlas Group’u başarıya taşıyan çalışanlarımızla birlikte, verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizi her aşamada memnun ederek, sektörde öncülüğümüzü koruyup, geliştirmek insan kaynakları ana hedefimizi oluşturmaktadır.