Tarihçemiz

Atlas group ticaret hayatına ilk 1977’de Ankara’da Atlas Ticaret adı altında başlamıştır. Geleceği gelişmekte olan otomotiv sektöründe görüp yatırımlarını bu konuda yoğunlaştırmıştır. Lojistik dağıtımın sektördeki önemini bilen şirketimiz ulaşılabilirliğe önem vermiştir. Tüm Türkiye’den ulaşım kolaylığı sağlamak için teknolojik alt yapısını oluşturmuştur. Bugün Atlas Group üstün deneyimi, yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip donanımı ile otomotiv sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur. Tüm bu birikimlerin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızlı uyum sağlayan firmamız sektöründe teknolojinin de öncüsü olmaya devam etmektedir.

Organizasyonumuz

Atlas Group, 1977 yılında yedek sanayiinde Türkiye’nin lider dağıtım şirketi olmak hedefi ile yola çıktı. Bu karar çerçevesinde ithalat firmaları ve dağıtım firmalarımız Atlas Şirketler Grubu adı altında toplandı. Tamamı Türk sermayeli bir şirket olan Atlas, hizmeti faaliyetlerinin merkezine yerleştirecek şekilde yapılandırılmış organizasyonu ile sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini bir numaralı öncelik olarak ele almaktadır. Köklü yönetim anlayışı, kendi alanında uzman kadrosu ve seçkin müşteri portföyü ile Türkiye standartlarını belirleyen bir şirket olmayı sürdürüyor. Atlas Group sahip olduğu değerler ile birlikte bölgesel ve küresel ölçekte de yükselmeyi hedeflemektedir.

Paylaştığımız Değerler

Atlas Group’un sahip olduğu başarısının arkasında müşteri odaklı ve hizmet merkezli bir yönetim anlayışı vardır. Çözüm ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ve sadakat, bireysel ve kollektif olarak yüksek performansa ulaşmasını teşvik eden takım ruhu. Atlas Şirketler Grubu’nun bir parçası olmaktan ve yapılan işten duyulan gurur. Değer katan, üreten, başaran insanlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddia. Durumu yalın ve olduğu gibi değerlendirmek, olumlu ve etkin olmak için gerekli gerçeklik. Değişmeyen yegane şey olan değişime yatkınlık. Hizmeti ve müşteriyi birinci sıraya koyan, her seviyede mükemmelliyetçilik. Bugünün gereklerine uygun, gelecekle ilgili hedef ve beklentilerimizle gelişmeye yatırım yapan bir anlayış çerçevesinde, katılımcı ve paylaşımcı bir ekip çalışmasıyla ve tüketici memnuniyeti sağlayarak hedeflerimizi gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Atlas Group olarak vizyonumuz; Yedek parça sektöründe müşteri odaklı bir yaklaşımla ve çağdaş teknojilerle, güven duyulan ve tercih edilen bir firma olmaktır.